Georg Stoopendahl oljemålning

Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

GEORG STOOPENDAHL (1866-1953): Skördemotiv´, signerad G Stoopendahl, olja på duk, ca 35x38 cm

844312

2020-11-24