Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, figuralt motiv i blåvit underglasyrdekor, höjd ca 36 cm
Slitage
844313
2020-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här