Zenith herrfickur i 18 k guld
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ZENITH, fickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerlock i 18 k, boettnr. 220476, diameter 51 mm, vikt exkl. klockkedja i gulddobulé 94,5 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, smärre bucklor
844332
2020-11-26