Zenith herrfickur i 18 k guld

Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld
Zenith herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ZENITH, fickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerlock i 18 k, boettnr. 220476, diameter 51 mm, vikt exkl. klockkedja i gulddobulé 94,5 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, smärre bucklor

844332

2020-11-26