Erik Höglund vaser mm

Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm
Erik Höglund vaser mm

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK HÖGLUND, 14 dlr, bestående av vaser, askfat samt skålar, glas med lufbubblor, delvis signerade samt numrerade, höjd 3-14 cm

844336

2020-11-24