Hans Konslev brons

Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

HANS KONGSLEV (1900-tal): Modell på kuddar, signerad Hans Kongslev, gjutarmärkt Tinos, Hans Kongslev, brons, höjd ca 17 cm

844343

2020-11-23