Sideboard IKEA modell Korsör

Sideboard IKEA modell Korsör
Sideboard IKEA modell Korsör
Sideboard IKEA modell Korsör
Sideboard IKEA modell Korsör
Sideboard IKEA modell Korsör
Sideboard IKEA modell Korsör
Sideboard IKEA modell Korsör
Sideboard IKEA modell Korsör
Sideboard IKEA modell Korsör
Sideboard IKEA modell Korsör

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, teakfanér, centralt med 4 lådor flankerat av 2 skåp med skjutdörrar, höjd ca 77, 183x42 cm

Bruksslitage

844344

2020-12-01