Poliskask

Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POLISKASK, svensk, tidigt 1900-tal, hjälmplåt med Eslövs kommunvapen, ivändigt med etikettmärkning

Utvändigt slitage

844345

2020-11-29