Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, VASER, BORDSLAMPA, mm, 25 dlr, 1900-tal, färgad glasmassa, bl.a Reijmyre, höjd 14-25 cm
Nagg förekommer
844352
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här