Glasskålar och vaser

Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser
Glasskålar och vaser

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, VASER, BORDSLAMPA, mm, 25 dlr, 1900-tal, färgad glasmassa, bl.a Reijmyre, höjd 14-25 cm

Nagg förekommer

844352

2020-11-24