Shamshir

Shamshir
Shamshir
Shamshir
Shamshir
Shamshir
Shamshir
Shamshir
Shamshir

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SHAMSHIR, 1800-tal, böjd klinga, parerstänger i stålkavelplattor i horn, klinga med stämplar och skrift, längd ca 96 cm

Kavel med skador

844359

2020-11-29