Emile-Louis-Auguste Chevalier-Milo oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMILE-LOUIS-AUGUSTE CHEVALIER-MILO (Frankrike 1880-1965): Franskt landskap med å, signerad Chevalier Milo, olja på pannå, 38x46 cm

844370

2020-12-01