Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN, 10 vagnar, 2 lok, samt skenor, transformator, hus m m
Skador, allt ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
844386
2020-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här