LOTTA HOLMGREN

LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN
LOTTA HOLMGREN

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOTTA HOLMGREN, skulpturer, 2 st, föreställande drakar, bemålat trä, signerade samt daterade Lotta Holmgren -02 respektive -03, ca 55x40 samt 50x25 cm

Väderbitna, mindre förlust av färg

844393

2020-12-01