Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOTTA HOLMGREN, skulpturer, 2 st, föreställande drakar, bemålat trä, signerade samt daterade Lotta Holmgren -02 respektive -03, ca 55x40 samt 50x25 cm
Väderbitna, mindre förlust av färg
844393
2020-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här