Skrivbordsstol 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i mahogny, djuphäftad röd skinnklädsel, pärlspikad dekor, justerbar i höjd, hjultrissor i mässing, höjd från ca 44 cm

Brukslitage

844398

2020-11-23