Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RING, 14 k guld, cabochonslipat tigeröga, oidentifierade utländska stämplar, ringstorlek ca 16,8 mm, vikt ca 6 g
Sten med repor
844401
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här