Ring 14 k guld tigeröga

Ring 14 k guld tigeröga
Ring 14 k guld tigeröga
Ring 14 k guld tigeröga
Ring 14 k guld tigeröga
Ring 14 k guld tigeröga
Ring 14 k guld tigeröga
Ring 14 k guld tigeröga
Ring 14 k guld tigeröga
Ring 14 k guld tigeröga
Ring 14 k guld tigeröga

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RING, 14 k guld, cabochonslipat tigeröga, oidentifierade utländska stämplar, ringstorlek ca 16,8 mm, vikt ca 6 g

Sten med repor

844401

2020-11-26