Servisdelar Lindberg

Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, "Dart", servisdelar, 18 st, Gustavsberg, 1960-tal, undertill märkta, bestående av 6 tekoppar med fat, 6 djupa tallrikar, 6 assietter

Brukslitage, smärre krackelyrer

844409

2020-11-23