Armring silver

Armring silver
Armring silver
Armring silver
Armring silver
Armring silver
Armring silver
Armring silver
Armring silver
Armring silver
Armring silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMRING, silver, Gustaf Adolf Cedergren, Stockholm 1859, dekor av akantusblad, spår av förgyllning, justerbar storlek, säkerhetskedja ej öppningsbar, innediameter ca 6 cm, vikt ca 29 g

Bruks och åldersslitage

844414

2020-11-23