Armring silver
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMRING, silver, Gustaf Adolf Cedergren, Stockholm 1859, dekor av akantusblad, spår av förgyllning, justerbar storlek, säkerhetskedja ej öppningsbar, innediameter ca 6 cm, vikt ca 29 g
Bruks och åldersslitage
844414
2020-11-23