LISA LARSON - Änglabarn
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON, ljusstakar/figuriner, 3 st, bestående av "Angelo", "Angelina" "Angelica", ur serien "änglabarn, signerade Lisa L, varav en märkt K.Studion Gustavsberg, höjd ca 11,5 cm
Smärre slitage
844424
2020-12-01