Bord gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, med stenskiva, bronserad benstomme, skuren dekor, höjd ca 75, 82x62 cm
Kuntoraportti
Skiva med smärre nagg o lagning
844435
Päivämäärä:
2020-11-23