Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, med stenskiva, bronserad benstomme, skuren dekor, höjd ca 75, 82x62 cm

Kuntoraportti

Skiva med smärre nagg o lagning

844435

Päivämäärä:

2020-11-23