Leoo Verde oljemålning

Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning
Leoo Verde oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LEOO VERDE (1904-1976): komposition med träd och grenar, signerad Leoo V -57 olja på pannå, ca 87x 107 cm

844439

2020-12-01