Ishink

Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ISHINK, Italien, 1900-talets slut, märkt Firenze samt M M, i form av aen ananas, försilvrad metall samt insats i lackerad plåt, höjd ca 26 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

844453

2020-12-01