Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ISHINK, Italien, 1900-talets slut, märkt Firenze samt M M, i form av aen ananas, försilvrad metall samt insats i lackerad plåt, höjd ca 26 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
844453
2020-12-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner