Laris Strunke akvarell

Laris Strunke akvarell
Laris Strunke akvarell
Laris Strunke akvarell
Laris Strunke akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARIS STRUNKE (född 1931): Landskapsmotiv, signerad L Strunke, akvarell, 59x41 cm

844468

2020-11-24