Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
TAKPLAFOND, glas, kromad metall, delvis etsad, för 6 ljuspunkter, diam 60 cm, höjd ca 63 cm
Slitage, smärre kantnagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
844474
2020-11-30