Takplafond

Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

TAKPLAFOND, glas, kromad metall, delvis etsad, för 6 ljuspunkter, diam 60 cm, höjd ca 63 cm

Slitage, smärre kantnagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

844474

2020-11-30