Lena Cronqvist färglitografi

Lena Cronqvist färglitografi
Lena Cronqvist färglitografi
Lena Cronqvist färglitografi
Lena Cronqvist färglitografi
Lena Cronqvist färglitografi
Lena Cronqvist färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Två flickor, dockor och katt, signerad och daterad Lena Cronqvist 1995, 247/275, färglitografi, ca 50x39 cm

Ej examinerad ur ram

844486

2020-12-01