Bror Hjorth blyertsteckning

Bror Hjorth blyertsteckning
Bror Hjorth blyertsteckning
Bror Hjorth blyertsteckning
Bror Hjorth blyertsteckning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROR HJORTH (1894 -1968): Lejon, signerad Bror Hjorth, blyerts, bildmått 21x26 cm

PROVENIENS: Utställd Färg och Form 1994, nr 803

844495

2020-11-24