Harald Lyth litografi

Harald Lyth litografi
Harald Lyth litografi
Harald Lyth litografi
Harald Lyth litografi
Harald Lyth litografi
Harald Lyth litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD LYTH (född 1937) (5) "Epigram", en signerad Lyth, en numrerad 33/60, färglitografi, bildmått 29x21 cm, en dubblet medföljer

844500

2020-11-24