Magnus Berg akvarell

Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS BERG (född 1953), (4) Kompositioner, signerade M Berg, akvareller, bildmått 11,5x16, 18x22, 14x21 resp 15x55 cm

844506

2020-11-24