Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PATRIK GUSTAVSSON (1969): Byggnader samt trafikljus, olja på pannå, signerad och daterad a tergo, ca 50x61 cm
Kantnagg, smärre fläckar
844508
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här