Patrik Gustavsson

Patrik Gustavsson
Patrik Gustavsson
Patrik Gustavsson
Patrik Gustavsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PATRIK GUSTAVSSON (1969): Byggnader samt trafikljus, olja på pannå, signerad och daterad a tergo, ca 50x61 cm

Kantnagg, smärre fläckar

844508

2020-11-23