Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, mahognyfanér, 3 lådor i sarg, höjd ca 77, 111x61 cm

Skador, märken

844511

2020-11-23