Tillander sedar 18s st
Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
250 EUR
SKEDAR, 6 + 10 + 2 st, silver samt emalj och förgyllda skedblad, Tillander, Helsingfors, dessertskedar 6st/13, mockasedar 6 st/10cm, cm, saltskedar 2st/6,5 cm,
Utöver en Dansk saltskål med sked
Slitage, lila och orange med emaljskada.
844515
2020-11-30