Tillander sedar 18s st

Tillander sedar 18s st
Tillander sedar 18s st
Tillander sedar 18s st
Tillander sedar 18s st
Tillander sedar 18s st
Tillander sedar 18s st
Tillander sedar 18s st
Tillander sedar 18s st

Klubbat för:

150 EUR

250 EUR

SKEDAR, 6 + 10 + 2 st, silver samt emalj och förgyllda skedblad, Tillander, Helsingfors, dessertskedar 6st/13, mockasedar 6 st/10cm, cm, saltskedar 2st/6,5 cm,
Utöver en Dansk saltskål med sked

Slitage, lila och orange med emaljskada.

844515

2020-11-30