Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ERNST BILLGREN (1957): "Duck play", ca 1999, skulptur, glas, signerad, numrerad 4/6, höjd ca 50 cm

Lagning av näbbar, 2 änder med skador på halsar

844520

2020-12-06