Ljusstakar sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, sengustaviansk stil, lösa ljusmanschetter, höjd ca 25 cm

Borrade för el, lagningar

844550

2020-11-24