Åke Pallarp litografi

Åke Pallarp litografi
Åke Pallarp litografi
Åke Pallarp litografi
Åke Pallarp litografi
Åke Pallarp litografi
Åke Pallarp litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE PALLARP (1933-2013): "Skiss till Näcken", signerad och daterad Åke Pallarp, HC, färglitografi, 21x13 cm

844551

2020-11-24