Lockkarott kanna nysilver

Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver
Lockkarott kanna nysilver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKKAROTT, nysilver, empirestil, svarvat träskaft, längd ca 31 cm, KANNA, nysilver, England, sk Brandy Pan, svarvat träskaft, längd ca 31 cm

Skaft m slitage resp bucklor

844558

2020-11-24