Fyrfat mässing

Fyrfat mässing
Fyrfat mässing
Fyrfat mässing
Fyrfat mässing
Fyrfat mässing
Fyrfat mässing

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FYRFAT, mässing, Ryssland, 1800/1900-tal mitt, diameter ca 39 cm,

slitage handtag saknas

844561

2020-11-30