Evert Lundquist etsning

Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994), Trädet, signerad Evert Lundqvist 7/25, etsning, 37x32 cm

844567

2020-11-24