Jean Fautrier etsning

Jean Fautrier etsning
Jean Fautrier etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): Komposition, signerad Fautrier, numrerad 2/30, färgetsning, bildmått 37x44 cm

844581

2020-11-24