Jean Fautrier etsning

Jean Fautrier etsning
Jean Fautrier etsning

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): Komposition, signerad Fautrier, numrerad 35/1000, färgetsning, bildmått 44x34 cm

844583

2020-11-24