Hatthyllor

Hatthyllor
Hatthyllor
Hatthyllor
Hatthyllor
Hatthyllor
Hatthyllor
Hatthyllor
Hatthyllor
Hatthyllor
Hatthyllor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HATTHYLLOR, aluminium, märkta RIO, 1960-tal, längd ca 120, 95 och 72 cm

åldersslitage

844584

2020-11-30