Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HATTHYLLOR, aluminium, märkta RIO, 1960-tal, längd ca 120, 95 och 72 cm
åldersslitage
844584
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här