Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANA WILHELMSON-LAGERMAN (1907-1988): Stilleben med rosa tulpaner, monogramsignerad och daterad -57, olja på pannå, ca 50x42 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
844588
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här