Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994), "Flicka vid porten", signerad Evert Lundqvist, 4/50, etsning, bladmått 21x17 cm
Fläck
844590
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här