Svea Genberg olja

Svea Genberg olja
Svea Genberg olja
Svea Genberg olja
Svea Genberg olja
Svea Genberg olja
Svea Genberg olja

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SVEA GENBERG (född 1895): Fasan och blåduva, signerad S.Genberg, olja på duk, 67x59 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

844595

2020-12-06