Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skärgårdsmotiv, monogramsignerad PA (möjigen Pär Andersson 1926-2015), akvarell, bildmått 16x18 cm

Kuntoraportti

844596

Päivämäärä:

2020-11-24