Oidentifierad konstnär akvarell
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skärgårdsmotiv, monogramsignerad PA (möjigen Pär Andersson 1926-2015), akvarell, bildmått 16x18 cm
Kuntoraportti
844596
Päivämäärä:
2020-11-24