Anna von Gersdorff-Obelensky olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA VON GERSDORFF-OBELENSKY (Ryssland 1898-1973): Blomstilleben med rosor och påskliljor, akvarell, signerad Anna von Gersdorff-Obelensky, 55x43 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

844601

2020-12-06