Ella Wanner olja

Ella Wanner olja
Ella Wanner olja
Ella Wanner olja
Ella Wanner olja
Ella Wanner olja
Ella Wanner olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLA WANNER (1887-1962): Fruktstilleben på bord, signerad och daterad Ella Wanner 1942, olja på duk, ca 47x64 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

844604

2020-12-06