Servisdelar Lindberg
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG LINDBERG, tallrikar, "Spisa ribb", Gustavsberg, formgivningsår 1955, 25 st, bestående av: 7 kaffekoppar med fat, 5 tekoppar med fat, 6 assietter, 6 mattallrikar, 1 uppläggningsfat
1 kaffe och 1 tefat medföljer
1 kaffekopp med nagg, bruksslitage
844608
2020-11-25