Servisdelar Lindberg

Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STIG LINDBERG, tallrikar, "Spisa ribb", Gustavsberg, formgivningsår 1955, 25 st, bestående av: 7 kaffekoppar med fat, 5 tekoppar med fat, 6 assietter, 6 mattallrikar, 1 uppläggningsfat

1 kaffe och 1 tefat medföljer

1 kaffekopp med nagg, bruksslitage

844608

2020-11-25